Ieškoti
Detali paieška
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė Svečias)
 

Aprašymas:

Šis darbas buvo pristatytas KTU elektroninio verslo srityje. Jo įvertinimas 9 balai.

Darbas:

TURINYS

Įvadas.............................................................................................................................3
1. Virtualios organizacijos apibrėžimas ir atsiradimo priežastys...................................5
2. Virtualios organizacijos ypatumai..............................................................................6
3. Virtuali rinkos erdvė ir virtualios organizacijos.........................................................8
4. Bendrieji elektroninio verslo modeliai......................................................................12
5. Laisvos programinės įrangos kūrimo bendruomenės kaip virtualios organizacijos..12
6. Virtualios meno organizacijos:..................................................................................17
6.1. Internetinės meno galerijos...............................................................................18
6.2. Virtualūs meno muziejai...................................................................................20
6.3. Virtualios meno bibliotekos.............................................................................22
Išvados...........................................................................................................................25
Literatūra.......................................................................................................................26


ĮVADAS

XXI amžius – informacinių technologijų amžius. Darbo priemonė yra informacija o darbo įrankis – informacinė technika bei ryšys.
Verslas – viena perspektyviausių šakų, kurioms reikalingos informacinės technologijos. Įmonė, norėdama išlikti, turi įdiegti naujas technologijas arba pasitraukti iš verslo.
Įmonių veiklos pobūdį pakeitė naujų tinklo galimybių atsiradimas. Pradingo būtinybė rinkti žmones į vieną vietą, kad priimti bendrus sprendimus. Naujos technologijos ir ryšys leidžia keistis informacija bei bendradarbiauti būnant skirtingose geografinėse vietose.
Tuo pat metu įmonės keičia savo informacinių technologijų struktūrą, siekdamos užmegzti ryšius už kompanijos ribų. Informacijos poreikis iššaukia bendravimo su tiekėjais, užsakovais bei partneriais būtinybę. Internetinis ryšys suteikia galimybę ne tik pasikeisti informacija, bet ir pasinaudoti kitomis paslaugomis.
Šis naujas darbo pobūdis susijęs su tarporganizacine bendradarbiavimo ir apskaitos sistema virtualioje tikrovėje, ko pasekoje atsiranda virtualios organizacijos.
Virtualios organizacijos apibrėžimas atspindi verslo modelio evoliuciją. Virtualios organizacijos dalyvis turi galimybę gauti reikiamą informaciją, o internetinis ryšys suteikia bendravimo tinklų

[1]  2  3  4  5  6  7  8  9 ... 24  Toliau



Skelbimai
 
 
Referatai - TEISĖ  naudojamas55
 
VIENETINIAI RAŠTO DARBAI  rasytojas111
 
DIPLOM, KURS, REF. ND.  Naujassezonas
 
 
Patikimumas, Rašto darbai  marius_darbai
 
 
VIENETINIAI RAŠTO DARBAI  rasytojas111
 
 
Kokybiški rašto darbai  RastoDarbai1
 
VIENETINIAI RAŠTO DARBAI  rasytojas111