Ieškoti
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė Svečias)

Aprašymas:Darbas:

Palieku vaikystės šalį

Vaikystė – pats nuostabiausias mano gyvenimo laikotarpis.Nežinau kaip bus toliau , bet iš tėvų ir senelių pasakojimų suprantu , jog toliau gyvenime bus daug atsakomybės ir rimtų sprendimų laikas.
Mano vaikystė prabėgo pilna šiltų prisiminimų.Nerūpestingai ir smagiai leisdavau laiką pas močiutę.Kadangi tėvam patinka gamta , tai dažnai važiuodavome poilsiauti prie įvairių Lietuvos ežerų.Labiausiai vaikystėje įsimintini prabėgo prie jūros Latvijoje.Ten labai ramu ir gražu.Mama pasakojo , kad
būtent tenai buvo žengti mano pirmieji žingsneliai.Prisimenu kaip lakstydavau po kopas ir ringdavau gintarus su stikliukais , žiūrėdavau kaip tėtis grįžta iš žvejybos ir susidomėjas stebėdavau laimikį.Vakarais susėde prie laužo kepdavom šašlyką ir kalbėdavomes.O kaip ir kiekvieną rytą išlydėdavau tėti į žvejybą ir linkėdavau sekmės!Taigi Latvijoje įvyko labiausiai įsimintini vaikystės įvykiai.

Žinoma labai buvo puiku Latvijoje , tačiau pas močiutę buvo šaunu taip pat.Pamenu kaip puiku būdavo pas močiutę , Kai rytais atsikėlęs bėgdavau valgyt braškių ir laukdavau kada atvažiuos tėvai.Taip malonu būdavo kaip močiutė sekdavo pasaka prieš miegą arba pasakodavo linksmas istorijas.
Deja , dabar to yra labai mažai , nes prasidėjo mokslai kuriems reik skirt ne mažai laiko.Dabar daug sprendimų tenka priimti pačiam , nors kai iškyla sunkesnių klausimų padeda tėvai ir brolis.
Kad ir kokia nuostabi vaikystė buvo mano gyvenime , tikiuosi , kad ir paauglystė prisiminsiu su džiaugsmu ir malonuKomentarai

Paskelbtas Zmogiuks 3 metai 11 mėnesiai prieš
Saunuolis :}


Paskelbtas Bolvangaras 4 metai 9 mėnesiai prieš
pats taip net neparašytum ...be to normalus


Paskelbtas 10 metai 7 mėnesiai prieš
jau rasinys tai SORYYYYYYYYYYYYYYYY.Turek sarmatos tokius rasinius rasyt geda.
Skelbimai
 
 
NEKOKYBISKI, LABAI BLOGI  PagalbaStudentams
 
ašome DIPLOMINIUS KURSINI  diplominis2012
 
Nuo referato iki magistri  marius_darbai
 
 
FINANS?, MARKETINGO, MOKE  diplominis2012
 
 
Kokybiški rašto darbai (n  RasauStudentams
 
KOKYBIŠKI RAŠTO DARBAI  RastoDarbai1
 
Referatai, Kursiniai  Nesuprantama
 
www.rasto-darbai.lt  Vienetiniai-darbai
Darnipora.lt