Ieškoti
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė Svečias)

Aprašymas:Darbas:

Palieku vaikystės šalį

Vaikystė – pats nuostabiausias mano gyvenimo laikotarpis.Nežinau kaip bus toliau , bet iš tėvų ir senelių pasakojimų suprantu , jog toliau gyvenime bus daug atsakomybės ir rimtų sprendimų laikas.
Mano vaikystė prabėgo pilna šiltų prisiminimų.Nerūpestingai ir smagiai leisdavau laiką pas močiutę.Kadangi tėvam patinka gamta , tai dažnai važiuodavome poilsiauti prie įvairių Lietuvos ežerų.Labiausiai vaikystėje įsimintini prabėgo prie jūros Latvijoje.Ten labai ramu ir gražu.Mama pasakojo , kad
būtent tenai buvo žengti mano pirmieji žingsneliai.Prisimenu kaip lakstydavau po kopas ir ringdavau gintarus su stikliukais , žiūrėdavau kaip tėtis grįžta iš žvejybos ir susidomėjas stebėdavau laimikį.Vakarais susėde prie laužo kepdavom šašlyką ir kalbėdavomes.O kaip ir kiekvieną rytą išlydėdavau tėti į žvejybą ir linkėdavau sekmės!Taigi Latvijoje įvyko labiausiai įsimintini vaikystės įvykiai.

Žinoma labai buvo puiku Latvijoje , tačiau pas močiutę buvo šaunu taip pat.Pamenu kaip puiku būdavo pas močiutę , Kai rytais atsikėlęs bėgdavau valgyt braškių ir laukdavau kada atvažiuos tėvai.Taip malonu būdavo kaip močiutė sekdavo pasaka prieš miegą arba pasakodavo linksmas istorijas.
Deja , dabar to yra labai mažai , nes prasidėjo mokslai kuriems reik skirt ne mažai laiko.Dabar daug sprendimų tenka priimti pačiam , nors kai iškyla sunkesnių klausimų padeda tėvai ir brolis.
Kad ir kokia nuostabi vaikystė buvo mano gyvenime , tikiuosi , kad ir paauglystė prisiminsiu su džiaugsmu ir malonuKomentarai

Paskelbtas Zmogiuks 3 metai 9 mėnesiai prieš
Saunuolis :}


Paskelbtas Bolvangaras 4 metai 7 mėnesiai prieš
pats taip net neparašytum ...be to normalus


Paskelbtas 10 metai 6 mėnesiai prieš
jau rasinys tai SORYYYYYYYYYYYYYYYY.Turek sarmatos tokius rasinius rasyt geda.
Skelbimai
 
 
 
TEISES,VADYBOS,ADMINISTRA  diplominis2012
 
NEBRANGUS RASTO DARBAI  erikadarbai
 
 
 
KOKYBIŠKI RAŠTO DARBAI  RastoDarbai1
 
AUTENTIŠKI DARBAI  gebrita31
 
 
DIPLOMINIAI DARBAI, KURSI  diplominis2012
 
FINANS?, MARKETINGO, DIPL  diplominis2012
Darnipora.lt