Ieškoti
Detali paieška
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė Svečias)
 

Darbas:

Pagrindinė įmonės problema, tai nepakankamas dėmesys prevencijos ir įvertinimo kaštams, kurie stipriai mažintų vidinius ir išorinius kaštus. Kvalifikuotas inžinerinis personalas turėtų parengti tvarkingus ir tikslius projektus, sąmatas ir jie turėtų užtikrinti tai, kad išoriniai kaštai būtų patiriami tik pavieniais atvejais. Kiekvienam darbuotojui reikėtų numatyti konkrečiai atliekamus darbus ir pareikalauti, kad jis dirbtų kokybiškai.
Įmonėje vykdoma finansinė ir mokestinė apskaita, tai ko reikalauja
iš įmonės valstybė. Tačiau kaštų įmonė neskaičiuoja, kadangi „menedžmento“ apskaitos įdiegimas reikalauja ir tam pasirengusių kvalifikuotų žmonių, ir papildomų lėšų, todėl kiek patiriame kaštų dėl blogos kokybės paskaičiuoti kol kas negalime.

LITERATŪROS SĄRAŠAS

1. Jurkauskas A. Visuotinė vadybos kokybė – Kaunas, Technologija, 2001 – P.226
2. A.Sakalas, P.Vanagas, R.Martinkus ir kt. Pramonės įmonių vadyba – Kaunas, Technologija 2000.
3. P.Vanagas. Visuotines kokybes vadyba.Vadovelis – Kaunas, Technologija, 2004.
4. Vasiliauskas A. Strateginis valdymas – Kaunas, Technologija, 2004 –P. 383
5. Visuotinės kokybės ekonomika paskaitų konspektas IId., Kaunas, 2004.
6. Philip B. Crosby. Quality is still free. Making Quality Certain in Uncertain Times.- McGraw-Hill,1996.
7. Grondskis G., Boguslauskas V. Kokybės kaštų apskaita: galimybės ir perspektyvos//Inžinerinė ekonomika. – Kaunas. Technologija, 1998 – Nr.1(10) – p.3

Atgal  1 ... 4  5  6  7  8  9  10  11  [12]



Skelbimai