Ieškoti
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė nascia)

Aprašymas:Darbas:

Duomenys - tai objektyviai egzistuojantys faktai ir dydžiai.
Žinios - tai žmogaus proto abstrakcija apie duomenis, jų prasmę, naudą ir sąryšį. Informacija - tai duomenys ir žinios kai jie kaupiami, perduodami ir keičiami.
Informacinės priemonės: 1.kalba 2.raštas 3.vaizdo ir garso informacija. 1945m. buvo sukurta pirma Eniac mašina.
Informatika - tai mokslas apie informaciją ir nformacinius procesus.
Kompiuterija:
1.mokslas apie kompiuteius
2.kompiuterių techninė ir programinė įranga,jų gamyba ir panaudojimas.
Informacinės technlogijos – tai būdų, priemonių ir procesų visuma kai ką nors atliekame su informacija. Technologija - tai būdai, priemonės ir tikslai ką nors gaminant statant, kuriant.
Informaciniai procesai - tai veiksmai su informacija, jos formos ir turinio kaita.Yra kelios informacijos vystymosi tendencijos:
1.Duomenų ir informacijos vis daugėja ir išsilavinusiam žmogui jos reikia vis daugiau.
2. Informacija
tapo preke ir jos vertė vis didėja.
3. Gyvenimo tempas vis spartėja, todėl tam tikros informacijos prireikia nedelsiant.
4. Noras pasinaudoti informacija tada ir ten kur reikia skatina tobulinti informacijios skleidimo priemones.
Kompiuterinės sistemos samprata. Kopiuteris - tai elektroninių ir elektromechaninių prietaisų visuma, kuri gali dekoduoti ir vykdyti įvairias programas. Ją sudaro 2 tipų įranga:

1. Techninė(hardware): 1)įvedimo grupė; 2)saugojimo; 3)apdorojimo - paskirtis surasti reikiamus duomenis ir įvykdyti programas; 4)išvedimo - paskirtis pateikti vartotojui galimybę peržiūrėti informaciją.
2. Programinė(software) - ją sudaro grupė susijusių programų, kurios atlieka specifinius apdorojimo uždavinius (Microsoft office): 1)sisteminė įranga-valdo kompiuteriniu išteklius; 2)taikomoji - tai programų rinkinys skirtas specialių vartotojo poreikių tenkinimui.


Kompiuteriai:
1. Superkompiuteriai - paskirtis modeliuoti ypač svarbius procesus.
2. Universalieji.
3. Darbo stotys.
4. Personaliniai:
1) bendrosios paskirties: stalinis,nešiojamas,kišeninis;
2) specialios paskirties.
Personalinį kompiuterį sudaro šie elementai: 1. Pagrindinė atmintis. 2. Išorinė. 3. Centrinis procesorius. 4. Įvedimo įrenginiai. 5. Išvedimo.
Atmintis: 1.Opertyvioji - duomenys ir programos saugomos tik vykdymo metu. Ji didesnė. 2. Pastovioji - saugo specialios paskirties duomenis.
Diskai: 1. Kieti. 2. Lankstūs. 3. Kompaktiniai.
Centrinis procesorius atlieka 2funkc.:1. Koordinuoja kompiuterines operacijas. 2. Atlieka logines ir aritmetines operacijas su duomenimis.
Programinė įranga. Pagal atliekamas funkcijas: 1. Valdančioji grupė (programinės sistemos). 2.Aptarnaujančioji (utilitai,biosas).
Dažniausiai naudojamos taikomųjų


[1]  2  Toliau

Komentarai

Paskelbtas kutvpet 2 metai 8 mėnesiai prieš
gr5VI2 , [url=http://yomgkbmoshdv.com/]yomgkbmoshdv[/url], [link=http://doaqceqttxfi.com/]doaqceqttxfi[/link], http://howyiewviafw.com/


Paskelbtas jtetcesmn 2 metai 8 mėnesiai prieš
ObIB7G , [url=http://jbeylkcyevfc.com/]jbeylkcyevfc[/url], [link=http://xknekbznssxd.com/]xknekbznssxd[/link], http://ppypqkbvdylt.com/


Paskelbtas irngckrj 2 metai 8 mėnesiai prieš
gNx1Iv axvksoqhdfft


Paskelbtas vmdhjzr 2 metai 8 mėnesiai prieš
5XM2Rj , [url=http://pbhcvkrgefkv.com/]pbhcvkrgefkv[/url], [link=http://quurnsznayia.com/]quurnsznayia[/link], http://izrruwvxqfpi.com/


Paskelbtas emyekxso 2 metai 8 mėnesiai prieš
UmjfaT , [url=http://lexsnilscuze.com/]lexsnilscuze[/url], [link=http://rqezwbijiewz.com/]rqezwbijiewz[/link], http://awowyjclohcf.com/


Paskelbtas kmvpqlncc 2 metai 8 mėnesiai prieš
YiChqS yrmwspliwhnu


Paskelbtas ebmswfb 2 metai 8 mėnesiai prieš
P9NUVE vostvpvqsqyu


Paskelbtas Diego 2 metai 8 mėnesiai prieš
It can be useful. I wdulon't have stuck with it for 8 years if it was completely useless. I just found that its proponents (like proponents of anything) over promised and under delivered.Alternative health care providers also don't seem to know when they are in their circle of competence and when they are not. This is not just limited to them, but I found this to be a big thing where a provider could help me with one thing and then claim to be able to help me in other areas where they were clueless.


Paskelbtas Telesz 2 metai 8 mėnesiai prieš
Tos durelės buvo pačių kaimynų ictainiyva. Jei toje aikštelėje liftų, kurioje nėra durelių kaimynai nenorėjo tų durelių, tai jų ir nėra. Jeigu vis dėlto yra noras, tai manau, kad ne per vėlu dar tai pasidaryti. Aurimas duos, manau, kontaktus tų, kurie dureles dėjo kitur ir pirmyn (jei reikia galiu iš Aurimo pats gauti tuos kontaktus)
Skelbimai
 
 
NEKOKYBISKI, LABAI BLOGI  PagalbaStudentams
 
ašome DIPLOMINIUS KURSINI  diplominis2012
 
Nuo referato iki magistri  marius_darbai
 
 
FINANS?, MARKETINGO, MOKE  diplominis2012
 
 
Kokybiški rašto darbai (n  RasauStudentams
 
KOKYBIŠKI RAŠTO DARBAI  RastoDarbai1
 
Referatai, Kursiniai  Nesuprantama
 
www.rasto-darbai.lt  Vienetiniai-darbai
Darnipora.lt